Sevgili Limmudnikler,

Bu sene  11 Kasım 2017 Cumartesi günü 20.30 - 23.00  ve 12 Kasım 2017 Pazar günü 10:00-21:00 düzenlenecek olan Limmud Kültür Festivali'ne gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize en içten teşekkürlerimizi sunarız. Biz de sizlere unutamayacağınız bir gün yaşatmak için artık çalışmalarımızın sonuna yaklaşıyoruz. Limmud gününe katılımın ancak "İlk başvuran ilk kaydolur" prensibiyle mümkün olacağını ve son kayıt tarihinin de 7 Kasım olduğunu sizlere web sayfamızdan duyurmuştuk. İşte o gün geldi.

Kıvançla paylaşmak isteriz ki katılımcı sayısı beklenenin çok üzerinde. Ancak üzülerek belirtmek istediğimiz nokta, kayıtları kapatmış olduğumuzdur. 11-12 Kasım günleri etkinliğe katılmak üzere, önceden kayıt yapmadan gelenleri güvenlik nedeniyle geri çevirmek zorunda olacağımızı bilgilerinize sunarız. Sorunsuz bir gün geçirmek adına sizlerin doldurduğu kayıt formlarının ışığında belirli düzenlemelerin yapılması gerekmektedir. Unutmayın ki yerimiz sınırlı ve amacımız sizlere keyifli, dopdolu bir hafta sonu geçirtmek...

Limmud Festivali'ne ödenecek katılım bedeli, tüm atölye çalışmalarını, Cumartesi ve Pazar günü programda yer alan seanslara katılımı, program dışında yer alan yan etkinlikleri ve tüm yemek servislerini (Kafelerdeki ikramlar dahil) içerir.

Unutmayın; kendinizi bu kültür yolculuğunun neresinde görmek istiyorsanız Limmud sizi oranın bir adım daha ötesine taşıyacaktır.

Türk Musevi Cemaati Limmud Komisyonu